Aktualności

29 grudnia 2017 11:10 | Aktualności

DOSTALIŚMY ŻYCZENIA

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia otrzymaliśmy mnóstwo życzeń, za które z całego serca serdecznie dziękujemy.

1. Elżbieta Rafalska – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
2. Bogusław Liberadzki – Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego
3. Waldemar Sługocki – Senator RP
4. Bożenna Bukiewicz- Poseł na Sejm RP
5. Jerzy Materna- Poseł na Sejm RP
6. Marek Ast – Poseł na Sejm RP
7. Katarzyna Osos – Poseł na Sejm RP
8. Artur Zasada- Poseł na Sejm RP
9. Władysław Dajczak – Wojewoda Lubuski
10. Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego
11. Stanisław Tomczyszyn- Wicemarszałek Województwa Lubuskiego
12. Bogusław Wontor – Doradca Marszałka Województwa Lubuskiego
13. Bp Tadeusz Lityński- Biskup Zielonogórsko- Gorzowski
14. Dariusz Wróblewski – Starosta Zielonogórski
15. Elżbieta Sejda- Sekretariat Starosty
16. Waldemar Kotlarski – Wicestarosta Zielonogórski
17. Czesław Fiedorowicz – Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego, Euroregion „Sprewa-Nysa-Bóbr”
18. Edwin Łazicki – Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego
19. Janusz Kubicki – Prezydent Miasta Zielona Góra
20. Peter Jeschke- Burmistrz Gminy Schenkendöbern
21. Ignacy Odważny – Burmistrz Sulechowa
22. Paweł Mierzwiak – Burmistrz Nowogrodu Bobrzańskiego
23. Robert Milto – Przewodniczący Rady Miejskiej Nowogrodu Bobrzańskiego
24. Grzegorz Doszel – Wójt Gminy Bojadła
25. Robert Sidoruk -Wójt Gminy Zabór
26. Adam Jaskulski – Wójt Gminy Świdnica
27. Pweł Tymszan – Wójt Gminy Deszczno,
28. Barbara Chrobak – Przewodniczący Rady Gminy Deszczno
29. Ryszard Stanulewicz – Burmistrz Torzymia
30. Zbigniew Wołoncewicz – Przewodniczący Rady Gminy
31. Jerzy Fabiś – Burmistrz Kargowej
32. Henryka Kamińczak z radnymi – Przewodnicząca Rady Miejskiej
33. Paweł Tomczak – Dyrektor Biura Związku Gmin Wiejskich RP
34. Leszek Świętalski – Sekretarz Generalny Związku Gmin Wiejskich RP
35. Marek Olszewski – Przewodniczący Związku Gmin Wiejskich RP
36. Joanna Charewicz – Ostrowska- Kierownik Biura „Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania miedzy Odrą a Bobrem”
37. Jarosław Pańczuk – Nadleśnictwo Sulechów
38. płk. Jacek Kiliński – Dowódca 5 Lubuskiego Pułku Artylerii
39. podinsp. Piotr Fabijański- Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze
40. p.o. nadkom. Ewa Klementowicz – Komendant Komisariatu Policji w Sulechowie
41. Bożena Ronowicz – Dyrektor KRUS w Zielonej Górze
42. Jerzy Bielawski – Dyrektor Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku
43. Agnieszka Stelmasik – Dyrektor Powiatowego Zielonogórskiego Zarządu Dróg
44. Mirosław Ganecki – Lubuski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska
45. Andrzej Rochmiński – Dyrektor Lubuskiego Oddziału Regionalnego ARiMR
46. Beata Neckar – Goraj- Zastępca Dyrektora Lubuskiego oddziału ARiMR
47. Rafał Gajewski – Dyrektor WORD Zielona Góra
48. Edmund Prekurat – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy
49. Marlena Woźniak – Dyrektor Oddziału Bank Spółdzielczego w Kożuchowie – Oddział w Kargowej
50. Waldemar Pawlak- Prezes Związku Ochotniczych Straży Pożarnych
51. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Lubuskiego
52. Grzegorz Dyrka – Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Zielonej Górze
53. Ewa Rawa – Lubuski Kurator Oświaty Gorzów Wielkopolski
54. Jakub Michałowski wraz z zespołem – Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju
55. Zbigniew Zaborowicz – Prezes Zarządu PKS Zielona Góra Sp. Z o.o.
56. Kancelaria Prawnicza Kwietniowscy i Wspólnicy
57. Daniel Waschow, Dariusz Brzozowski – Prezesi Zarządu EWE Energia w Polsce
58. Arkadiusz Susoł oraz Zarząd i Pracownicy – Duon Dystrybucja
59. Tomasz Kowal – Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Sieci Szerokopasmowej Orange
60. Stanisław Najdecki – Dyrektor Enea Operator Sp. Z o.o. Rejon Świebodzin
61. Marcin Woźniak- Dyrektor ENEA Zielona Góra
62. Zarząd i Pracownicy – BDPU sp. z o.o.
63. Krzysztof Kołcz- Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Lubuski Urząd Wojewódzki
64. Wojciech Kozieja- Dyrektor Departamentu Rolnictwa, Zasobów Naturalnych, Rybactwa i Rozwoju Wsi
65. Stanisław Domasz-Domaszewicz- Z-ca Dyrektora Departamentu Przedsiębiorczości i Gospodarki Komunalnej
66. Marian Frątczak- Urząd Miasta Zielona Góra
67. Dominika Potrubacz- Biuro Projektów Własnych, Urząd Marszałkowski
68. Grzegorz Rudomino, Zenon Szlachetka z pracownikami, Zakład Projektowo-usługowy "Projfit" Zielona Góra
69. Marek Lamcha – Zakład Produkcyjno – Usługowo – Handlowo
70. Jarosław Janas – Eko Janas
71. Budownictwo Drogowo – Sanitarne – Fuch Sp.. z o.o.
72. Tomasz Warężak – Dyrektor Biura Opracowań Inżynierskich ECOVERDE
73. Bogdan Terpiłowski – Ter-Com Usługi informatyczne
74. Biuro Obsługi Inwestycji BGWProjekt
75. Pheno Horizon- Biuro Projektowe, Łódź
76. Zespół Golden Trainnig
77. Firma PESMENPOL
78. Redakcja Lidera Biznesu i Zespół Gardenii
79. Jacek Hawrylczak – Idea Concept
80. Firma Mazel- Elektroenergetyka Zielona Góra
81. Barbara Plewko- EKO24
82. Ewelina Bednarczyk- GISON Systemy Geoinformatyczne
83. Małgorzata Szulowska- MUNICIPIUM, Gazeta Wspólnota
84. Ireneusz Niewiarowski- Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów
85. Firma Bomadek Trzebiechów
86. ks. Sławomir Kukla
87. Sulechowskie Stowarzyszenie Amazonek
88. Zbyszko Piwoński- Honorowy Obywatel Gminy Trzebiechów
89. Dyrektor, Mieszkańcy oraz Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie z filią w Bełczu
90. Dzieci z Publicznego Przedszkola w Trzebiechowie wraz z nauczycielami
91. Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie
92. Przedszkole „Kraina Marzeń” Swarzynice
93. Agata Śliwińska z Rodziną

 

Przeczytano: 169 razy.| Wydrukuj|Do góry