Agencja Rynku Rolnego uruchomiła stronę internetową Polska Smakuje

Szanowni Państwo,

Agencja Rynku Rolnego uruchomiła stronę internetową Polska Smakuje www.polskasmakuje.pl. Podmiotami uprawnionymi do zarejestrowania się w aplikacji są producenci posiadający certyfikaty jakości lub prowadzący sprzedaż bezpośrednią, a także punkty sprzedaży uprawnione do korzystania z hasła i znaku Polska smakuje.

KRÓTKA INSTRUKCJA DLA UŻYTKOWNIKÓW strony www.polskasmakuje.pl :

Wystawca dokonuje rejestracji samodzielnie, poprzez formularz rejestracyjny lub konto Facebooka albo Google. Rejestracja wymaga podania w ramach formularza rejestracyjnego danych oznaczonych, jako obowiązkowe i potwierdzenia przez Wystawcę, że zapoznał się on z treścią Regulaminu oraz że akceptuje jego postanowienia. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, następuje weryfikacja danych Wystawcy przez Administratora. Weryfikacja i zatwierdzenie Wystawcy dokonywana jest przez Administratora niezwłocznie (do 2 dni roboczych) od wypełnienia formularza rejestracyjnego przez Wystawcę.

Zachęcamy gorąco uprawnionych do rejestracji na stronie, jedocześnie proszę przesłanie tej informacji do wszystkich zainteresowanych, z którymi Państwo współpracujecie, aby dotrzeć do jak najszerszego grona uprawnionych. Z góry dziękuję za współpracę.

ARR OT Gorzów Wlkp.

ul. Walczaka 25

66-400 Gorzów Wlkp.