Urząd Gminy Trzebiechów
https://trzebiechow.pl

01 października 2019 15:30 | Aktualności

XVIII edycja Konkursu Wojewody Lubuskiego – "Społecznik Roku"

Szanowni Państwo,

 

ruszyła kolejna, XVIII edycja Konkursu Wojewody Lubuskiego – "Społecznik Roku" w pomocy społecznej województwa lubuskiego. Zapraszam do udziału w Konkursie oraz proszę o upowszechnienie Konkursu np. na Państwa stronie www.

Podobnie jak w ostatnich latach, do Konkursu mogą przystępować osoby, instytucje, organizacje, które przyślą wniosek opisujący innowacyjne działania w obszarze wsparcia społecznego.


Motto przewodnie tegorocznej edycji Konkursu brzmi CZŁOWIEK i uwzględnia następujące priorytety:

 

  1. Człowiek istota społeczna;
  2. Jesteś dla mnie wyjątkowym człowiekiem;
  3. Każdy człowiek ma swojego anioła;
  4. Jesteś tym co dajesz.

 

Szczegółowe informacje o Konkursie, w tym regulamin i wzory wniosków do pobrania w poszczególnych kategoriach, znajdziecie Państwo na stronie internetowej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

 

Prace konkursowe (z dopiskiem „Społecznik Roku”), przyjmuje Wydział Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. ul. Jagiellończyka 8 w terminie do 18 października 2019 r. Można je dostarczyć osobiście, przesłać pocztą lub elektronicznie na adres: polityka.spoleczna@lubuskie.uw.gov.pl.

 

Rozstrzygnięcie Konkursu i uhonorowanie zwycięzców odbędzie się tradycyjnie w listopadzie br. podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika Socjalnego w Gorzowie Wlkp. Dodam, że istotą oceny przedłożonych prac będzie ich zawartość merytoryczna.

 

Zachęcam do udziału w Konkursie. Będzie mi bardzo miło docenić pracę osób z Państwa terenu, którzy pomagają innym. Wierzę, że w każdym powiecie woj. lubuskiego znajduje się przynajmniej jedna osoba, której zaangażowanie, charyzmę i pracę warto w ten sposób docenić.

 

Na Państwa ręce składam zatem odpowiedzialność za pozytywne motywowanie „wybitnych” osobowości do udziału w Konkursie, a tym samym m.in. do promocji lokalnych rozwiązań. Jednocześnie dziękuję za Państwa zaangażowanie w promowanie wartościowych, a niejednokrotnie niedocenianych inicjatyw podejmowanych na rzecz osób najbardziej potrzebujących wsparcia.

 

 

 

 

                                                           Z poważaniem

                                                          WOJEWODA LUBUSKI

                                                          Władysław Dajczak
Załączniki:

Pismo dot. konkursu Społecznik Roku 2019 [219.1 KB]