Aktualności

25 września 2017 15:20 | Aktualności

Jubileusz 70-lecia Koła Łowieckiego „Piast” w Sulechowie

W dniu 16 września 2017 r. na zaproszenie Zarządu Koła Łowieckiego „Piast” Sulechów, Wójt Gminy Trzebiechów p. Izabella Staszak uczestniczyła w obchodach Jubileuszu 70-lecia istnienia Koła.

 Impreza plenerowa odbyła się na stanicy Koła w Podlegórzu. W spotkaniu oprócz myśliwych i ich rodzin uczestniczyli przedstawiciele władz okręgowych Polskiego Związku Łowieckiego w Zielonej Górze, samorządowych oraz zaproszeni rolnicy.

 W uznaniu zasług włożonych na rzecz rozwoju Koła Łowieckiego „Piast” w Sulechowie Urzędowi Gminy Trzebiechów została nadana „Złota odznaka zasłużony dla Koła Łowieckiego PIAST w Sulechowie”. Odznakę, dyplom oraz pamiątkowy medal w imieniu urzędu odebrała osobiście p. Izabella Staszak – Wójt Gminy Trzebiechów.

 Dziękując za wyróżnienie Pani Wójt podkreśliła rolę miejscowych myśliwych w ochronę środowiska naturalnego i bardzo dobrą współpracę z rolnikami.

 Jubileusz był również okazją do nagrodzenia wyróżniających się myśliwych. Odznaką „Zasłużony dla łowiectwa zielonogórskiego” odznaczono pięciu myśliwych należących do KŁ „Piast” w Sulechów z terenu Gminy Trzebiechów, tj. Jacka Bogusławskiego, Krzysztofa Bogusławskiego, Przemysława Budę, Zdzisława Sakowicza oraz Waldemara Wojtkiewicza. 

 Miłym akcentem z udziałem p. Wójt było odsłonięcie tablicy, upamiętniającej jubileusz Koła oraz biesiada myśliwska przy ognisku w miłej i serdecznej atmosferze.

  Tekst i zdjęcia: Koło Łowieckie „Piast” w Sulechowie.

Przeczytano: 340 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: