Aktualności

27 października 2017 13:06 | Aktualności

Jubileusz 50-lecia pożycia

W dniu 27 października 2017 roku miałam zaszczyt podziękować 6 parom małżeńskim z naszej Gminy Państwu: Stanisławie i Wawrzynowi Groszek, Marii i Kazimierzowi Jurkowskim, Mariannie i Jerzemu Kasprzak, Walentynie i Jarosławowi Nowickim, Teresie i Adolfowi Sienkiewicz, Jozefie i Witoldowi Wąsowicz za długoletnie pożycie małżeńskie. Wszystkie pary zostały uhonorowane Medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za 50-letnie pożycie małżeńskie. Małżeństwa otrzymały pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i bony towarowe. Wszystkim dostojnym parom małżeńskim gratuluję wiernie przebytej drogi. Z całego serca dziękuję za wzór jaki przekazujecie Państwo młodym pokoleniom, dziękuję za Państwa miłość i przyjaźń. Życzę wielu kolejnych lat w zdrowiu i radości. Listy gratulacyjne przesłał Wojewoda Lubuski Pan Władysław Dajczak i Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak. Życzenia naszym jubilatom złożyła Anna Dunajska – Przewodnicząca Rady Gminy.

Chciałabym serdecznie podziękować pracownikom Urzędu Gminy i Ośrodka Kultury za przygotowanie tej pięknej uroczystości p.p. Alicji Okińczyc , Ewelinie Stelmaszyńskiej, Eleonorze Barsul, Eli Stempniewicz, Joannie Gruszczyńskiej, Patrykowi Karczewskiemu, Edycie Majdzie, Joannie Bejger, Adamowi Bąk i Tadeuszowi Wojterowi.

Składam serdeczne podziękowania Panu Przemkowi Puchalskiemu i dziewczętom ze Szkoły Podstawowej w Trzebiechowie za uświetnienie uroczystości.

Izabella Staszak

  Wójt Gminy

Przeczytano: 474 razy.| Wydrukuj|Do góry

Jubileusz 50-lecia pożycia