Aktualności

16 listopada 2017 11:22 | Aktualności

Zaproszenie - Nowoczesny rolnik w internetowym świecie.

Szanowni Państwo,
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów wraz z bankiem BGŻ BNP Paribas oraz firmą Syngenta organizuje ogólnopolski cykl powiatowych spotkań informacyjnych adresowanych do rolników. Będą one dotyczyć korzyści z używania Internetu w prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Liczymy na to, iż spotkania te zwiększą Państwa umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii i pozwolą zdobyć praktyczną wiedzę, która pomoże Państwu w codziennej działalności. W załączniku przesyłamy program spotkania.

SPOTKANIE DLA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ 23 LISTOPADA O GODZINIE 16:00 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W ZIELONEJ GÓRZE, PRZY UL. DŁUGIEJ 5, SALA KONF.

Spotkania odbywają się we współpracy z firmą Syngenta - jednym ze światowych liderów dostarczających rozwiązania dla rolnictwa oraz bankiem BGŻ BNP Paribas - liderem na rynku Agro w Polsce. Partnerami spotkania jest także Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.
Chcąc by spotkania miały charakter praktyczny, zachęcamy do zabrania ze sobą swoich urządzeń typu laptop, tablet czy też smartfon. Urządzenia te nie są wymagane, ale na pewno pomogą w przyswajaniu wiedzy, którą będziemy przekazywać.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności telefonicznie pod numerem 797 901 126 lub elektronicznie na adres e-mail spotkania@kss.org.pl do 7 dni przed spotkaniem. W razie wszelkich pytań dotyczących wydarzenia prosimy także o kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam serdecznie
Ireneusz Niewiarowski


RAMOWY PROGRAM SPOTKANIA

Przywitanie gości - 10 min
Gospodarz obiektu

Dlaczego Internet ułatwia życie na wsi - 10 min
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

Bezpieczeństwo Twoich danych i pieniędzy w Internecie - 30 min
Ekspert ds. bezpieczeństwa

Korzyści z używania bankowości elektronicznej - 45 min
BNP BGŻ PARIBAS

Wykorzystaj Internet w prowadzeniu swojego gospodarstwa - 45 min
Syngenta

Elektroniczne kanały komunikacji z rolnikami - 15 minut
Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Portal Naszawioska.pl jako miejsce bezpośredniego obrotu żywnością - 10 min
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

Dyskusja - 15 min

POCZĘSTUNEK

ŁĄCZNY CZAS TRWANIA SPOTKANIA: OK. 3 GODZIN

Przeczytano: 305 razy.| Wydrukuj|Do góry