Aktualności

05 stycznia 2018 12:46 | Aktualności

Życzenia od posła Pawła Pudłowskiego.

Sanowna Pani Wójt!

W tych wyjątkowych dniach Świąt Bożego Narodzenia, życzę Pani i mieszkańcom Gminy Trzebiechów wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech w nadchodzącym Nowym 2018 Roku szczęście i pomyślność stale Warn towarzyszą, a wiara codziennie dodaje sił i energii.

Koniec roku jak zawsze jest okazją do podsumowania. Za mną półmetek kadencji w której mam zaszczyt reprezentować Region Lubuski w Parlamencie. Praca poselska, to tak naprawdę służba, a specyfika pracy Parlamentu VIII kadencji dosłownie to potwierdza - częstotliwość posiedzeń i często ich nocny charakter. Niemniej jednak daje mi to wiele satysfakcji zwłaszcza wtedy, kiedy mogę w imieniu swoich Wyborców zgłaszać ich problemy i pomagać je rozwiązywać a przede wszystkim spotykać się z mieszkańcami i włodarzami samorządów aby wysłuchać uwag i podjąć stosowne działania.

Chcę zapewnić Panią i mieszkańców regionu, iż dla dobra Polski i naszej Małej Ojczyzny pracuję z wielkim zaangażowaniem. Potwierdzeniem niech będzie kilka liczb, które są namiastką wykonywanej służby poselski - 462 interpelacje, przynależność do 21 komisji i zespołów parlamentarnych, 229 spotkań z wyborcami, 88% obecności na głosowaniach i liczne wystąpienia sejmowe.

Zdaję sobie sprawę, że nasza poselska aktywność jest konieczna. Cieszę się z możliwości poinformowania Pani, że partia, którą reprezentuję ponownie powierzyła mi funkcje przewodniczącego lubuskich struktur. Dla nas największym wyzwaniem są wybory samorządowe 2018 r. Przygotowujemy się do przyszłorocznych wyborów chcąc zaproponować mieszkańcom Lubuskiego warunki życia i rozwoju na miarę ich oczekiwań. Pozostaję otwarty na wszelkie sugestie dotyczące współpracy i deklaruje gotowość wsparcia każdej inicjatywy realizowanej na potrzeby mieszkańców. Dołączam też pytanie do Pani Wójt - jakie są Pani oczekiwania względem mojej osoby - posła opozycji - co mogę zrobić dla miasta i jego mieszkańców?

Łącze serdeczne pozdrowienia i zaproszenie do spotkania się w moim biurze poselskim w Zielonej Górze przy ul. Mickiewicza 3A.

Z wyrazami szacunku

Paweł Pudłowski

SEJM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Komisja Cyfryzacji. Innowacyjności
i Nowoczesnych Technologii
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

Przeczytano: 237 razy.| Wydrukuj|Do góry

Załączniki:

Skan Pisma [276.25 KB]