Aktualności

23 listopada 2018 15:37 | Aktualności

Życzenia od Pana Wojewody Lubuskiego

Pani

Izabella Staszak

Wójt Gminy Trzebiechów

Pragnę złożyć najserdeczniejsze gratulacje w związku z ponownym objęciem przez Panią stanowiska Wójta Gminy Trzebiechów.

Niewątpliwie Pani zaangażowanie i poświęcenie w służbie dla Gminy przyczyniły się do jej rozwoju. Jestem przekonany, że wybór Pani osoby na drugą kadencję, jest efektem społecznego zaufania i poparcia dla Pani działań ze strony wyborców. Wyrazy szczerego uznania i serdeczne gratulacje kieruję także ku radnym Gminy. Wspólnie rozpoczną Państwo ważną i odpowiedzialną pracę dla dobra wszystkich mieszkańców.

Bardzo cenię sobie naszą osobistą współpracę, nie wątpię, że Pani kolejna kadencja przyniesie nowe, liczne okazje do wspólnych, intensywnych działań. Jako przedstawiciel Rządu Premiera Mateusza Morawickiego w województwie lubuskim, deklaruję chęć współpracy i zapraszam do wspólnego działania w zakresie realizacji różnorodnych programów rządowych, dla dobra miast, gmin i całego naszego województwa?

Życzę Pani powodzenia i wszelkiej pomyślności. Niech nigdy nie opuszcza Pani energia, zapał i chęć do działania na rzecz lokalnej społeczności.

WOJEWODA LUBUSKI
Władyslaw Dajczak

Przeczytano: 245 razy.| Wydrukuj|Do góry