Aktualności

24 maja 2019 20:00 | Aktualności

KOLARZE PRZEJECHALI PRZEZ GMINĘ TRZEBIECHÓW

W dniu 23 maja 2019 r. o godz. 15.23 w ramach II etapu (Babimost-Zbąszynek) 27 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk-Karkonosze Tour” grupa ponad 150 kolarzy reprezentujących różne kraje przejechała przez Trzebiechów. Przy Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie zlokalizowana była czwarta na tym etapie wyścigu Premia Lotna, której zwycięzcą został reprezentant Niemiec Joshua Huppertz z grupy Team LOTTO KERN-HAUS, któremu Wójt Gminy Trzebiechów Izabella Staszak wręczyła puchar na mecie w Zbąszynku. Zwycięzcą etapu został reprezentant Norwegii Tor Arne Gilje z grupy SANDNES Sykleklubb, który pokonał trasę liczącą 121,6 km w czasie 2h42’35”. Zwycięzcy serdecznie gratuluję, a wszystkim kolarzom życzę sukcesów i wytrzymałości na kolejnych etapach wyścigu.