Aktualności

29 listopada 2019 19:55 | Aktualności

Uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 20-lecia działalności EWE w Polsce przed Pałacem w Trzebiechowie

 

 

27 listopada przed Pałacem w Trzebiechowie odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 20-lecia działalności EWE w Polsce.

W wydarzeniu wzięło udział wielu znamienitych gości - włodarze gmin, do których EWE dostarcza gaz ziemny, prezesi i przedstawiciele klientów i firm, z którymi EWE współpracuje oraz firm z branży energetycznej. Uroczystość prowadził Bartek Jędrzejak, a wspólne świętowanie umilił gościom występ Grzegorza Turnaua. 

Prezes Zarządu EWE, Dariusz Brzozowski podczas symbolicznego odpalenia pierwszego płomienia gazu ziemnego powiedział: „To dla nas bardzo ważne wydarzenie, bo Trzebiechów jest 50 gminą w Polsce, do której dostarczamy gaz ziemny. Cieszy nas to niezmiernie i napędza do dalszego działania”.

Natomiast Wójt Gminy Trzebiechów Izabella Staszak podkreśliła: „To dla nas historyczna chwila. Dzięki temu, że mamy gaz ziemny gmina może się rozwijać i jest bardziej atrakcyjna dla nowych inwestorów. Nie zapominajmy również o tym, że jest to bardzo ważny element naszej walki o czyste powietrze dla mieszkańców”.

Przeczytano: 286 razy.| Wydrukuj|Do góry

Fotogaleria z uroczystości 20-lecia działalności EWE