Komunikaty

09 marca 2018 11:31 | Komunikaty

Ogłoszenie dla Rolników - Borelioza

Według badań 3 na 5 osób ukąszonych przez kleszcze są nosicielem boreliozy. Jest to poważna choroba zakaźna prowadząca do wielu niebezpiecznych powikłań zdrowotnych. Borelioza może naśladować niemal każdą chorobę: bóle stawów, mięśni, głowy, zaburzenia wzroku, zmęczenie, drżenie kończyn a także utratę władzy w kończynach. Aż 2/3 chorych na tę chorobę nigdy nie zauważyło kleszcza ani rumienią po ukąszeniu. Wielu chorych nie robiło badań po ukąszeniu przez kleszcza.

W przypadku rolników borelioza jest choroba zawodowa.

Nasza Kancelaria jako jedna z pierwszych zajmuje się uzyskaniem należnego odszkodowania dla rolników będących nosicielem bakterii boreliozy walcząc dla nich o wysokie kwoty roszczeń. Całość postępowania jest bezpłatna.

Jeżeli została u Państwa stwierdzona borelioza lub znają Państwo osoby zarażone proszę o natychmiastowy kontakt odpowiemy na każde pytanie i pomożemy uzyskać wysokie odszkodowanie.

Jeśli byli Państwo ukąszeni przez kleszcza i nie robili badań ważne jest aby udać się na nie w celu wykluczenia zarażenia. Wszelkich informacji udzielimy telefonicznie.

Infolinia 881-495-773

LEGEARTIS

KANCELARIA PRAWNO-MEDYCZNA

Marcin Kaczmarek
Dyrektor Regionu ds. Klientów Kluczowych
e-mail: m.kaczmarek@kancelaria-leKeartis.pl
tel. +48 605 244 393

Przeczytano: 228 razy.| Wydrukuj|Do góry