Dotacje na działania eksportowe dla przedsiębiorstw z woj. lubuskiego

Zachęcamy do skorzystania z dotacji na działania eksportowe w ramach programu „Lubuskie bez granic”, który finansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego.

Dofinansowanie będzie udzielane w trybie konkursowym w wysokości do 85% kosztów związanych z udziałem w zagranicznych targach i misjach gospodarczych.

Średnia wysokość grantu wynosi 55.000 zł.

O dotację mogą się ubiegać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające siedzibę na terenie województwa lubuskiego oraz operujące w jednej z niżej wymienionych branż:

  • Zielona gospodarka (przedsiębiorstwa związane z biogospodarką oraz technologiami środowiskowymi, świadczące usługi laboratoryjne, projektowe oraz wspomagające),
  • Zdrowie i jakość życia (firmy działające w branży turystyki zdrowotnej, świadczące usługi medyczne lub trudniące się produkcją/sprzedażą zdrowej żywności),
  • Innowacyjny przemysł (przemysł ICT, metalowy, motoryzacyjny, wydobywczo - energetyczny, drzewny, meblarski i papierniczy).

Szczegółowe informacje wraz z dokumentacją dostępne są na stronie: www.dc-export.pl  oraz na facebook’owym fanpage’u https://www.facebook.com/Lubuskie-bez-granic-175777672967325/

Nabór projektów do dofinansowania trwa w dniach 21.08 - 22.09.2017.

Konkurs organizuje DC CENTRUM Sp. z o.o. Biuro Wsparcia Zarządzania. Projekt „Zwiększenie ekspansji eksportowej firm z województwa lubuskiego” został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego. Partnerem programu jest m.in. Stowarzyszenie Aglomeracja Zielonogórska oraz Lubuski Klaster Metalowy.

Dla wszystkich zainteresowanych zorganizowane zostaną spotkania informacyjne, 06.09.2017 r. w Zielonej Górze oraz 07.09.2017 r. w Gorzowie Wielkopolskim.

Poniżej dostępny link do formularza zapisów na spotkania informacyjne.

https://docs.google.com/forms/d/1m-Yb2ol6ck8lKed7o-TvWvHY273c-NVYLOUp3j9QwuA/edit

Wyświetlono: 50

Facebook.com Twitter.com