Spotkania dotyczące wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dla biznesu

Szanowni Państwo,

 NCBR dla firm

serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach, na których będziecie mogli poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju Państwa biznesu. Nasi eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Państwa firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wprowadziliśmy proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań nasi eksperci zaprezentują nie tylko ofertę NCBR i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach jak korzystać ze wsparcia NCBR. Odpowiedzą także na wszelkie pytania z Państwa strony.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a ich organizacją na zlecenie NCBR zajmuje się firma Innova Paweł Wierzbicki. Już teraz zachęcam do zapoznania się z programem oraz proponowanymi terminami spotkań, które są dostępne na stronie www.NCBRdlaFirm.pl.
Znajdziecie na niej Państwo również elektroniczny formularz zgłoszeniowy, do którego wypełnienia serdecznie zapraszam.
Licząc na Państwa udział w spotkaniu, pozostaję z wyrazami szacunku

Agnieszka Szmit
Dyrektor Działu Komunikacji i Promocji NCBR


Wyświetlono: 46

Facebook.com Twitter.com